Slanghaspel met automatische haspelslang 43 x 25 x 35 cm
Clip & bespaar een extra aanbieding wanneer u deze activiteit toepast.
Bezorgen bij-
Netherlands
Aflevertijd :
Met dit product verdien je 56 loyaliteitspunt (en).
Productoverzicht
- AUTOMATISCHE KABELGELEIDING: De luchtslanghaspel heeft een automatisch oprolmechanisme waarmee de slang snel en eenvoudig kan worden ingetrokken, handig en tijdbesparend. Door aan de slang te trekken, zet je de slang vast in de gewenste lengtes.
- HOOGWAARDIG: Onze automatisch opwindende luchtslanghaspel is gemaakt van duurzaam PP, in- en uitlaataansluitingen zijn gemaakt van staal met zink. Voorzien van een montagebeugel die tot 180 ° kan worden gedraaid.
- DRAAGBAAR: Onze luchtslanghaspel kan aan de muur worden gemonteerd of met één handbeweging aan de muur worden gedragen, afhankelijk van je verschillende vereisten.
- VEELZIJDIG: Compatibel voor aansluiting op compressoren en persluchtaccessoires, de maximale druk is 18 bar, kan worden gebruikt bij een werktemperatuur van -5 tot 45 ° C, ideaal voor tuin, werkplaats of industrie.
- PRODUCTGEGEVENS: Totale afmetingen: 43 l x 25 b x 35 h cm, slanglengte uitlaat: 20 m.
Bekijk meer